Karl Axel Pehrson blandteknik / collage

291857

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): "Vildmarksminnen", signerad och daterad K. A. Pehrson -03 med dedikation, blandteknik/collage över litografisk botten, 83x64 cm

Tavelvagn 2

Budhistorik (15 bud)
1689117
1 600
1688986
1688985
1 300
1688982
1688981

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.