Mario dei Fiori hans efterföljare stilleben

291848

DEI FIORI, Mario (1600-tal), hans efterföljare: Blomsterstilleben, olja på duk, 59x41 cm

uppfodrad, mindre färgborfall, äldre krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Budhistorik (26 bud)
1688007
15 500
1688006
15 000
1688005
14 000
1688003
13 000
1687998
12 500

Slutpris SEK:
15 500
1 496 EUR, 1 699 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.