Louis Vidal olja

291841

VIDAL, Louis (Frankrike, ca 1754-1807): Stilleben med frukter, signerad L. Vidal p.x, olja på duk, 35,5x44,5 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Smärre färgbortfall, krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Louis Vidal olja

Budhistorik (16 bud)
1683214
1683208
1683154
950
1682795
900
1682326
850

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.