Karl Nordström olja

291840

NORDSTRÖM, Karl (1855-1923): Tobaksladan, monogramsignerad och daterad KN -15, olja på duk, 55x75 cm
UTSTÄLLD: Karl Nordström och Carl Eldh - minnesutställning, Liljevalchs Konsthall, Stockholm 1955.

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Karl Nordström olja

Budhistorik (2 bud)

1671783
10 000
1671081
2 800

Slutpris SEK:
10 000
965 EUR, 1 096 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.