Samuel B. Halle olja

291839

HALLE, Samuel B. (Tyskland/Frankrike, 1824-1889): Interiör med mor och dotter, signerad på baksidan: The copyright reserved S. B. Halle, olja på duk, 23x29 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Samuel B. Halle olja

Budhistorik (16 bud)
1681737
8 000
1681736
7 800
1681736
7 400
1681733
7 200
1681733
6 000

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.