Margaret Murray Cookesley olja

291838

COOKESLEY, Margaret Murray (England, c. 1850-1927): Persisk kvinna med barn, signerad och daterad M. Murray-Cookesley 1901, olja på pannå, 36x30 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (37 bud)
1681417
21 000
1681420
20 000
1681417
19 000
1681414
18 500
1681414
17 500

Slutpris SEK:
21 000
2 027 EUR, 2 302 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.