Thomas Kent Pelham olja

291835

PELHAM, Thomas Kent (England, verksam 1860-1891): Flicka med tamburin, signerad T.K. Pelham, olja på duk, 25x20 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Thomas Kent Pelham olja

Budhistorik (8 bud)
1680895
2 600
1680375
1675443
1675441
1673080
450

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.