Alexander Alexandrovich Roubtsov olja

291833

ROUBTSOV, Alexander Alexandrovich (Ryssland, 1884-efter 1947): Sidi Bair Said, signerad och daterad 1914, olja på duk fäst på pannå, 28x37 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (8 bud)
1674613
15 000
1673972
3 600
1672603
1670422
2 600
1670375

Slutpris SEK:
15 000
1 511 EUR, 1 716 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.