Leopold Fare oljemålning

291819

FARE, Leopold (1926-1996): "Landskap Provence, signerad Fare, olja på duk, ca 50x36 cm
Proveniens: Direkt från konstnärshemmet

Fack 17

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1673623
600
1669356

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.