Serveringsvagn 1940-tal

291817

SERVERINGSVAGN, 1940-tal, möjligen Svenskt Tenn, stomme i rotting, skivor i råglas, på hjul, höjd 63, 76x44 cm

Bruksslitage

Rum 6

Serveringsvagn 1940-tal

Budhistorik (8 bud)
1675298
1 300
1678796
1675298
1678795
1675298
850

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.