Leopold Fare oljemålning

291816

FARE, Leopold (1926-1996): "Landskap Provence, signerad Fare, olja på duk, a tergo daterad 1992, ca 54x81 cm
Proveniens: Direkt från konstnärshemmet

Rum 11

Leopold Fare oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1681531
3 800
1681530
3 600
1681523
3 400
1681522
3 200
1681522

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.