Gong-gong 1800-tal

291813

GONG-GONG, 1800-tal, hamrad koppar, med träklubba, diameter 32 cm

Bruksslitage

Metall, Diverse

Rum 3

Gong-gong 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
1681716
1674151
1681715
1674151
1681714
950

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.