Fat tenn

291810

FAT, tenn, 1700-tal, diameter ca 42 cm

Bruksslitage, bristning

Diverse, Allmoge

Rum 3

Fat tenn

Budhistorik (16 bud)
1679370
1667590
1667590
950
1677396
900
1667590
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.