Oidentifierad konstnär oljemålning

291809

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Motiv från Köpenhamns hamn, osignerad, olja på pannå, 45x61 cm

Rum 5

Budhistorik (1 bud)

1679897
2015-02-09 17:05:36

2015-02-09 kl 17:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.