Kristine Brodersen grafiskt blad

291806

BRODERSEN, Kristine (Norge, 1900-tal): Komposition, signerad och daterad Kristine Brodersen 90, grafiskt blad, ca 44x31 cm

Rum 11

Budhistorik (1 bud)

1672250
2015-02-05 10:07:09

2015-02-09 kl 15:32
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.