Bengt Riton akvarell

291804

RITON, Bengt (1945-1994): "Stranden", signerad B Riton, akvarell, ca 40x33 cm

Rum 11

Bengt Riton akvarell

Budhistorik (2 bud)

1680417
1675229

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.