Stockholmsmotiv 1928

291803

CARLBERG B (möjligen Bengt Carlberg 1897-1967): Motiv från Stockholm, signerad och daterad B.Carlberg 1928, akvarell, ca 29x36,5 cm

Fack 14

Stockholmsmotiv 1928

Budhistorik (1 bud)

1680027
2015-02-09 18:40:07

2015-02-09 kl 20:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.