Oljemålning 1800-tal

291801

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vattendrag med kvarn, signerad AH otydligt daterad, olja på duk, 51x75 cm

Dukskador, lagningar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

1678807
1677467
500
1668542
1667178

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.