Philip von Schantz färglitografi

291793

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med plommon och citron, signerad och daterad v. Schantz 98, 57/100, färglitografi, ca 34x51 cm

Fack 10

Budhistorik (16 bud)
1679425
2 400
1679417
1669706
1679301
1 900
1669706
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.