Donald William Olsson oljemålning

291789

WILLIAM OLSSON, Donald (1889-1961): Vinterlandskap, signerad och daterad DWO 40, olja på duk,, ca 60x65 cm

Rum 11

Budhistorik (8 bud)
1677268
600
1675962
550
1675776
500
1675961
500
1675776
450

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.