Gennaro Favai oljemålning

291788

FAVAI, Gennaro (1879-1958): Motiv från Venedig, olja på duk, signerad G Favai, 80x100cm

Yta med krakeleringar

Rum 11

Gennaro Favai oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1679222
6 200
1671122
6 000
1671122
4 800
1679220
4 600
1671122
3 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.