Litografi samtida

291786

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Vinterväg, signerad och numrerad 132/190, litografi, 58x79 cm

Fack 9

Litografi samtida

Budhistorik (3 bud)

1679933
1678758
1668243

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.