Anders Loman oljemålning

291784

LOMAN, Anders (1879-1953): Fjällandskap, signerad Anders Loman 1923, olja på duk, 67x115 cm

Lagning

Rum 8

Anders Loman oljemålning

Budhistorik (17 bud)
1679804
1678976
1676984
1676983
950
1676982
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.