Ytterfoder kina

291783

YTTERFODER, 2 st., porslin, möjligen Kina, 1900-tal, längd 29,5 resp. 25 cm
Proveniens: Inköpta i Kina på 1960-talet.

Orientaliskt, Porslin

Monter 21

Ytterfoder kina

Budhistorik (7 bud)
1673682
550
1673519
500
1673681
500
1673519
450
1673680

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.