AnnMari Langemar

291782

LANGEMAR AnnMari (född 1945): (2) "Steg", "Dyn", signerade och daterade 99, numrerade 16/30 samt 6/20, färgetsningar, 40x34 cm vardera

Fack 9

AnnMari Langemar

Budhistorik (1 bud)

1679399
2015-02-09 11:13:17

2015-02-09 kl 14:44
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.