Uno Wallman oljemålning

291778

VALLMAN, Uno (1913-2004): Fjällandskap, signerad och daterad Uno Vallman 1959, olja på pannå, 50x60 cm

Rum 11

Uno Wallman oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1680405
5 000
1680400
4 800
1680390
4 600
1680385
4 400
1680376
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.