Mässhake del av sidenbrokad metallband

291777

MÄSSHAKE, del av, tidigt 1800-tal eller äldre, sidenbrokad och metallband

Lagningar och skador, monterad på pappskiva

Diverse, Mattor/Textilier

Rum 4

Budhistorik (1 bud)

1699311
2015-02-20 21:56:17

2015-02-20 kl 21:59
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.