Lars Melander

291776

LARS MELANDER (född 1939): Hommage Pollock, signerad Lars Melander, 4/20, färglitografi, 47x68 cm

Fack 18

Lars Melander
Budhistorik

2015-02-09 kl 12:16
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.