Bengt Fransson stockholmsmotiv olja på duk

291768

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Mot Katarina" stockholmsmotiv, signerad Bengt Fransson, olja på duk, ca 46x55 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 4

Budhistorik (12 bud)
1679598
3 200
1678738
1678738
2 400
1668071
1669028

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.