Minako Masui

291763

MINAKO MASUI (Japan/Sverige, född 1940): (2) "Resan" samt "Blir det regn?", signerad och numrerad 18/40 samt 130/130, färgetsning, 29,5x29,5 och 39x29 cm

Fack 18

Minako Masui

Budhistorik (4 bud)

1679082
1678281
1679081
1678281

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.