Oidentifierad konstnär oljemålning

291752

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stilleben med frukter, olja på pannå, otydligt signerad, 23x18 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Budhistorik (8 bud)
1678968
1679563
1 400
1678968
1 300
1679559
1678968

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.