Flaskfoder 1800-tal i björk två flaskor

291735

FLASKFODER, 1800-tal, i björk, två flaskor med etsad respektive kasad dekor av
bl. a. Carl XV:s monogram, höjd 23, 17 x 12,5 cm

Flaskorna ej ursprungligen tillhöriga, nagg

Diverse

Monter 7

Budhistorik (3 bud)

1698942
850
1687113
1685639
450

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.