Rökbord

291729

RÖKBORD, 1930-tal, art deco, skåp- och hyllfunktion, ovandel med intarsiahöjd ca 58, 60x60 cm

Bruksslitage, nyckel finns på utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Rökbord

Budhistorik (31 bud)
1681883
3 400
1681790
3 200
1681615
1681789
1681615
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.