Bord 1900-talets andra hälft

291713

BORD, 1900-talets andra hälft, med stenskivor, bronserad stomme, fotavslut i form avlejontassar, höjd 64, 58x26 cm

Bruksslitage

Rum 2

Bord 1900-talets andra hälft

Budhistorik (19 bud)
1680525
2 400
1680522
1680517
1680520
1680517
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.