Bonad med franskt landskap

291710

BONAD, 1900-tal, maskinvävd, motiv med ryttare till häst, 195x110 cm

Bruksslitage

Diverse, Mattor/Textilier

Rum 7

Bonad med franskt landskap

Budhistorik (20 bud)
1679480
1679476
1 400
1679479
1 400
1679476
1 300
1679475

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.