Mässhake 1700-tal

291706

MÄSSHAKE, del av, 1700-talets mitt, naturvitt siden med strödda blomsterbuketter i läggsömsbroderi av gulmetalltråd, bård med blomstergirland, 92 x 86 cm

Smärre slitage och fläckar

Diverse, Mattor/Textilier

Monter 17

Mässhake 1700-tal
Budhistorik (4 bud)

1698710
1698682
1685965
450
1685964

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.