Philip von Schantz, Vitt, färglitografi, 1984

291693

VON SCHANTZ, Philip (1928-1998): Vitt, färglitografi, 1984, signerad och numrerad 143/265, 50x76,5 cm, bladstorlek, 61x86 cm
LITTERATUR: Bjurström 220

Fack 6

Budhistorik (11 bud)
1676683
3 800
1676589
3 600
1676365
3 400
1667397
3 200
1676358
3 200

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.