Wennström Landin grafik

291692

WENNSTRÖM, Bernt (född 1945): Den röda barnvagnen, signerad och numrerad B. Wennström, litografi, 50x38 cm
LANDIN, Bengt (född 1933): Figurkompostion, signerad och numrerad Bengt Landin, färglitografi, 42x54 cm

Fläckar

Fack 10

Wennström Landin grafik

Budhistorik (10 bud)
1679616
750
1679072
700
1679072
650
1679519
600
1679072
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.