Byrå sengustaviansk stil

291691

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, sengustaviansk stil, med stenskiva, fanérad i mahogny, beslag, listverk och fothylsor i mässing, höjd ca 69,5, 84x45 cm

Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen, smärre ytskador

Rum 6

Byrå sengustaviansk stil

Budhistorik (2 bud)

1679176
1667621

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.