Mosse Stoopendahl, olja, vinterhare

291687

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Vinterhare, signerad Mosse Stoopendahl, olja på duk, 50 cx 66,5 cm

Duken med 2 lagningar

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (10 bud)
1680087
7 200
1679954
7 000
1679927
6 000
1679926
5 800
1679925
5 600

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.