Sidney Nolan litografi

291685

NOLAN, Sidney (1917-1992): Self-portrait, signerad Nolan 10/70, litografi, 55x46 cm

Fack 18

Sidney Nolan litografi
Budhistorik (15 bud)
1679542
1 600
1679378
1679541
1679378
1 300
1679540

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.