Aschenbrenner

291684

ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): "Le Coquelicot", signerad och daterad Aschenbrenner -91, färglserigrafi, 18/100, ca 49x37,5 cm
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Collage, monogramsignerad K, collage, 29x21 cm

Fack 16

Aschenbrenner

Budhistorik (5 bud)
1680209
450
1677734
1667662
1677733
1667662

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.