Fåtölj 1960-tal

291683

FÅTÖLJ, 1960-tal, Gunnar Myrstrand Källemo, jakaranda, svart läderklädsel, sitthöjd 40 cm

Klädsel med skador och fläckar

Ändringar/tillägg
Gunnar Myrstrand Källemo

Möbler, Fåtöljer

Rum 5

Fåtölj 1960-tal

Budhistorik (16 bud)
1674967
1 600
1671643
1674966
1 400
1671643
1 300
1674878

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.