Astrid Nordenstam blandteknik

291682

NORDENSTAM, Astrid (född 1942): "I begynnelsen... föddes formen...", signerad Astrid Nordenstam, daterad 1989 á tergo, blandteknik, ca 52x74 cm

Fack 18

Astrid Nordenstam blandteknik

Budhistorik (17 bud)
1679562
1679557
1679561
1679557
950
1679560
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.