Emilio Savioli oljemålning

291680

SAVIOLI, Emilio (Italien, 1893-?): Itelienskt kustmotiv, signerad Savioli, olja på duk, ca 61x81 cm
UTSTÄLLD: Omells Galleries i London

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Emilio Savioli oljemålning

Budhistorik (30 bud)
1680490
5 000
1680488
4 800
1680485
4 600
1680487
4 600
1680485
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.