Ulrica Hydman-Vallien

291666

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurer i grenverk, signerad Ulrica HV, färglitografi, 167/300, ca 28 x32 cm

Fack 16

Ulrica Hydman-Vallien

Budhistorik (18 bud)
1680023
1679991
1679924
1679989
950
1679924
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.