Madeleine Pyk

291663

MADELEINE PYK (född 1934): Milan, signerad M. Pyk, olja på duk, 67x49 cm.

Ytslitage

Madeleine Pyk

Budhistorik (7 bud)
1676222
5 000
1674989
1672257
1668863
1668862

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.