Tråg i trä 18/1900-tal

291659

TRÅG, 3 st, 18/1900-tal, samtliga med monogrammärkningar undertill, bemålade, längd ca 57-64 cm

Slitage

Diverse, Allmoge

Rum 7

Tråg i trä 18/1900-tal

Budhistorik (8 bud)
1679043
650
1673833
600
1678298
550
1673833
500
1678297
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.