Lars Jonsson litografi

291657

JONSSON, Lars (född 1952): Bläsandshona, signerad Lars Jonsson, 170/310, färglitografi, ca 36x56 cm

Fack 13

Lars Jonsson litografi
Budhistorik (16 bud)
1679494
2 400
1679492
1679487
1679440
1 900
1679223
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.