Leif johansson oljemålning

291650

JOHANSSON, Leif (född 1950): Solnedgång, signerad Leif Johansson, olja på duk, 105x105 cm

Rum 6

Leif johansson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1678374
1677769
2 800
1676454
1672248
950
1669151

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.